O nas

Tworzymy grupę spółek, które współpracując zapewniaj kompleksową i profesjonalną obsługę naszych Klientów. W skład grupy wchodzą następujące firmy:Nord-Com Sp. z o. o.

BW Corporate Services S.A.

BW Audyt Sp. z o. o.

The Documents Bank Company Sp. z o. o.

 

Grupa firm BW adresuje swoje usługi w głównej mierze do podmiotów gospodarczych należących do międzynarodowych koncernów, spółek oraz osób prywatnych.

Outsourcingiem księgowym, kadrowo-płacowym oraz z innych obszarów finansowych obejmujemy polskie firmy z kapitałem zagranicznym działające w wielu branżach, m.in. farmaceutycznej, real estate, chemicznej, transportowej i logistycznej, engineering designing, szkoleniowej.

Współpracujemy z jedną z największych sieci niezależnych księgowych i biegłych rewidentów AGN International. Dzięki temu nasza wiedza ma podłoże międzynarodowe, a stosowane standardy pracy wynikają ze standardów globalnych. Jesteśmy aktywnym członkiem Belgijskiej Izby Handlowej oraz Szwedzkiej Izby Handlowej, Stowarzyszenia XBRL.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykwalifikowanej kadry pracowników, zapewniamy naszym klientom profesjonalizm w działaniu i usługi księgowe na najwyższym poziomie.

Nasz zespół potrafi wprowadzić spółkę na giełdę, szkolić pracowników sektora finansów publicznych, czy publikować ciekawe prace z zakresu finansów i rachunkowości. W grupie audytorskiej zawsze staramy się dobrać zespół ludzi, którzy oprócz fachowej wiedzy, dysponują dodatkowymi umiejętnościami, np. wiedzą informatyczną i znajomością systemów informatycznych, wiedzą w zakresie doradztwa podatkowego, doświadczeniem w badaniu jednostek o podobnym przedmiocie działania.